Immobilizery.

Korzystając z zaawansowanych technologicznie urządzeń kodujemy transpondery w kluczach zarówno z kodem stałym jak i zmiennym -krypto.Usługa obejmuje zdecydowaną większość marek samochodów i jest sukcesywnie poszerzana o kolejne modele.Mając na uwadze złożoność zagadnienia jesteśmy w stanie również w przypadku utraty kluczy odtworzyć je mechanicznie i ponownie zakodować lub całkowicie zmienić mechaniczne i elektroniczne kody

Zobacz więcej

Sensory Air Bag.

Większość sterowników airbag po wypadku lub kolizji, którym towarzyszy odpalenie poduszek powietrznych i napinaczy pasów ulega zablokowaniu. Nasza firma zajmuje się naprawą tych sterowników.Powypadkowa naprawa sensorów polega na odpowiednim przeprogramowaniu takiego modułu. Po wykasowaniu błędu CRASH-DATA (zdarzenie wypadku) można taki komputer użyć ponownie. Usuwając dalsze błędy systemu SRS kontrolka poduszek powietrznych nie będzie sygnalizowała awarii.

Zobacz więcej

Usuwania filtra cząstek stałych

Jeżeli w Twoim samochodzie:
straciłeś moc i jeździsz w trybie awaryjnym, wzrosło spalanie,
po przeprowadzonej regeneracji, wypalaniu czy czyszczeniu masz ciągle błąd filtra cząstek stałych, niebezpiecznie wzrasta poziom oleju, nie pozostaje Ci nic innego jak oddać swój samochód w nasze ręce.

Zobacz ofertę

Chip Tuning

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dbamy o zadowolenie właścicieli chipowanych pod naszą marką aut. Odpowiadając na potrzeby rynku, niezmiennie opracowujemy nowe rozwiązania chipowe, a także wprowadzamy szereg dopasowanych do państwa kieszeni promocji. Nasza oferta chip tuningu jest adresowana zarówno dla klientów indywidualnych, a także dla tunerów oraz dystrybutorów.

Zobacz więcej